Praca

Opis stanowiska

Podsumowanie pracy

Umowa NL umowa
Przemysł Hodowla
Opublikowane
Region Gmina Goeree-Overflakkee
Wynagrodzenie € 10,75 za godzinę brutto
Godziny 50-60
Wyświetlenia 3134 Liczba wyświetleń

Pytania dotyczące tego ogłoszenia? Skontaktuj się z:

Katarzyna Krupa
+48717166857

Haven't found a suitable vacancy?

You can register directly

Sign up

Praca na fermie świń

Pieter van Genugten 3133 widoki

Masz doświadczenie w pracy ze zwierzętami? Szukamy spokojnego, pracowitego i cierpliwego pracownika. Jeśli lubisz pracować ze zwierzętami, aplikuj już teraz!

Praca w nowoczesnych chlewniach, gdzie wraz z innymi pracownikami będziesz się zajmował  świniami. Wszelkie czynności związane z chowem świń: karmienie, sprzątanie klatek, opieka nad chorymi osobnikami. Również przygotowanie zwierząt do załadunku oraz  pomoc w transporcie do innych miejsc.

Pracując ze zwierzętami, cały zespół musi dbać o spokojną atmosferę, ponieważ świnie są wyczulone na zmiany nastroju i nieprzyjazną atmosferę. Higiena jest ważna ze względu na ryzyko wystąpienia choroby wśród zwierząt.

Co oferujemy

Zatrudnienie oraz stabilna praca na holenderskim kontrakcie w firmie  B.A.M. Vermeer Uitzend B.V.

Składniki wynagrodzenia:

  • Wynagrodzenie w okresie początkowym wynosi € 10,51  za godzinę brutto dla osoby bez doświadczenia. Wynagrodzenie dla pracowników z doświadczneniem wynosi € 10,75 euro za godzinę
  • Podwyżki są możliwe w zależności od motywacji do pracy, niezależności w wykonywaniu obowiązków oraz chęci poszerzania kompetencji
  • 4-tygodniowy okres rozliczeniowy, wynagrodzenie płatne w euro w ciągu 10 dni od zakończenia okresu rozliczeniowego
  • Potrącenie na ubezpieczenie zdrowotne €  103,68 euro za 4 tygodnie
  • Koszt wynajmu lokalu mieszkalnego wynosi  € 82,50 za tydzień

Holenderskie ubezpieczenie zdrowotne jest obowiązkowe, dlatego pomagamy w zorganizowaniu ubezpieczenia w konkurencyjnej cenie 103,68 euro za 4 tygodnie. Istnieje możliwość odzyskania od rządu holenderskiego części kosztów ubezpieczenia, po zwróceniu się z taką prośbą do „Zorgtoeslag”. Refundacja zależy od wysokości wynagrodzenia oraz ogólnej sytuacji rodzinnej. Jeśli potrzebna będzie nasza pomoc w tej kwestii, prosimy o kontakt z naszym biurem. Dodatkowo nasi pracownicy są ubezpieczani od odpowiedzialności cywilnej oraz nieszczęśliwych wypadków w ramach umowy grupowej. Koszt takiego ubezpieczenia wynosi 8,92 euro za dzień (jest wliczony w kwotę powyżej).

Czas pracy

Godziny pracy mieszczą się  w przedziale od 7:00 do 17:00 przez 5 lub 6 dni w tygodniu.

System pracy jest ustalany z pracodawcą. Podobnie w przypadku zgody na urlop.

Dojazd do oraz z pracy jest możliwy rowerem lub samochodem w zależności od tego, na której z dwóch lokalizacji zostaniesz zaplanowany do pracy. Jeżeli dystans będzie zbyt duży, żeby dojeżdżać rowerem, otrzymasz do dyspozycji samochód służbowy, przy czym może zdarzyć się tak, że będziesz musiał być kierowcą.
Koszty podróży z oraz do kraju ojczystego są pokrywane przez pracownika. Możemy pomóc w rezerwacji przejazdu  w jednym z naszych busów lub zarezerwować dla ciebie bilet lotniczy. Koszty podróży zostaną wówczas odjęte od wynagrodzenia. W przypadku lotów do Eindhoven lub Weeze , możemy zorganizować transport na i z lotniska. W weekendy transport na/z lotniska może zostać zorganizowany nieodpłatnie jeśli będziemy w stanie połączyć go z trasami naszych busów.

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Doświadczenia w pracy z trzodą chlewną lub chęci nauki
  • Znajomości języka angielskiego lub niemieckiego albo motywacji do nauki języka holenderskiego
  • Samodzielności w wykonywaniu swoich obowiązków, ale także umiejętności pracy w zespole
  • Motywacji do pracy oraz elastyczności
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Oświadczenia o spełnieniu wymogu dobrej reputacji (tzw. niekaralność)

Dodatkowe informacje

Lokacje mieszkaniowe:

Oferowane przez naszego klienta lokale mieszkaniowe to zwykłe budynki mieszkalne z dwuosobowymi pokojami,  spełniające standardy SNF. Lokale mieszkaniowe wyposażone są w szereg udogodnień:

  • WiFi internet,
  • Kompleksowe zaplecze socjalne: toalety, prysznice, pralka + suszarka,
  • wyposażona kuchnia (należy zabrać ze sobą wyposażenie takie jak garnki, tależe itp.)

Koszt wynajmu wynosi 82,50 euro za tydzień, również w przypadku tygodni spędzonych na urlopie, jeśli chcesz zachować swoje łóżko. Za udostępnienie kluczy do lokalu mieszkalnego pobierany jest depozyt w wysokości 50 euro. Po oddaniu kluczy, kwota ta zostanie zwrócona.

Miasto Best

Złóż wniosek teraz!

Pola poniżej oznaczone „!” są wymagane.

Dane osobowe
Dane adresowe
Dane kontaktowe
Znajomość języków obcych
Informacje o CV

Twoje CV (limit przesyłania: 2 MB)

Dodaj
Umotywowanie