Praca

Opis stanowiska

Podsumowanie pracy

Tytuł wakatu Praca na fermie świń – Asten NL
Umowa NL umowa
Przemysł Hodowla
Opublikowane
Region Gmina Asten
Wynagrodzenie 10,05 euro za godzinę brutto
Godziny 50-60
Wyświetlenia 1441 Liczba wyświetleń

Pytania dotyczące tego ogłoszenia? Skontaktuj się z:

Renata Peterman
+48717166857

Haven't found a suitable vacancy?

You can register directly

Sign up

Praca na fermie świń – Asten NL

Bleekerheide 1440 widoki Gmina Asten 50-60 10,05 euro za godzinę brutto Hodowla trzody chlewnej NL umowa Hodowla

Wszelkie czynności związane z chowem świń: karmienie, sprzątanie klatek, opieka nad chorymi osobnikami. Również pomoc w transporcie świń do innych miejsc.

Co oferujemy

Umowa, wynagrodzenie

Zatrudnienie oraz stabilna praca na holenderskim kontrakcie w firmie  B.A.M. Vermeer Uitzend B.V.

Składniki wynagrodzenia:

  • Wynagrodzenie w okresie początkowym wynosi 9,59 euro za godzinę brutto przy 55 godzinach pracy w tygodniu. Po roku płaca dla pracowników zajmujących się prosiętami wzrasta do 10,06 euro za godzinę.
  • 4-tygodniowy okres rozliczeniowy, wynagrodzenie płatne w euro w ciągu 10 dni od zakończenia okresu rozliczeniowego.
  • Potrącenie na ubezpieczenie zdrowotne: 96,60 euro za 4 tygodnie.
  • Wynajem lokalu mieszkalnego: 120 euro za 4 tygodnie

Ubezpieczenie

Holenderskie ubezpieczenie zdrowotne jest obowiązkowe, możemy pomóc w uzyskaniu ubezpieczenia w konkurencyjnej cenie 96,60 euro za 4 tygodnie. Istnieje możliwość odzyskania od rządu holenderskiego części kosztów ubezpieczenia, po zwróceniu się z taką prośbą do „Zorgtoeslag”. Refundacja zależy od wysokości wynagrodzenia oraz ogólnej sytuacji rodzinnej.

Czas pracy

Transport do pracy-do domu

Dojazd do oraz z pracy jest możliwy rowerem lub pieszo, ponieważ lokale mieszkaniowe mieszczą się w pobliżu miejsca pracy.

System pracy

System pracy jest ustalany z pracodawcą. Podobnie w przypadku zgody na urlop.

Transport NL-PL, PL-NL

Koszty podróży z oraz do kraju ojczystego są pokrywane przez pracownika. Możemy pomóc w rezerwacji przejazdu  w jednym z naszych busów lub zarezerwować dla ciebie bilet lotniczy. Koszty podróży zostaną wówczas odjęte od wynagrodzenia. W przypadku lotów do Eindhoven lub Weeze , możemy zorganizować transport na i z lotniska. W weekendy transport na/z lotniska może zostać zorganizowany nieodpłatnie jeśli będziemy w stanie połączyć go z trasami naszych busów.

Czego oczekujemy od Ciebie?

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy ze świniami lub chęć nauki
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego albo motywacja do nauki języka holenderskiego
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Oświadczenie o spełnieniu wymogu dobrej reputacji (tzw. niekaralność)

Dodatkowe informacje

Lokacje mieszkaniowe

Lokale mieszkaniowe wyposażone są w szereg udogodnień:

  • WiFi internet
  • kompleksowe zaplecze socjalne: toalety, prysznice, pralka + suszarka, wyposażona kuchnia.
  • Wynajem lokali jest organizowany przez pracodawcę,  w pobliżu miejsca pracy.
  • Koszt wynajmu wynosi 120 euro za 4 tygodnie, również w przypadku tygodni spędzonych na  urlopie.

Klauzula informacyjna odnośnie przetwarzania danych osobowych

Informujemy, że Administratorem danych jest B.A.M. Vermeer Services Sp. z o.o. z siedzibą w Górzec 13, 57-100 Strzelin. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania swoich danych osobowych, a także prawo do przenoszenia swoich danych osobowych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez B.A.M. Vermeer Services Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Miasto Asten

Złóż wniosek teraz!

Pola poniżej oznaczone „!” są wymagane.

Dane osobowe
Dane adresowe
Dane kontaktowe
Znajomość języków obcych
Informacje o CV

Twoje CV (limit przesyłania: 2 MB)

Dodaj
Umotywowanie